Havo Rotary Debatwedstrijd

Dinsdagavond 12 december vond op het Amstelveen College de tweede editie van de Rotary havo debatwedstrijd plaats met in de jury onder anderen onze ‘eigen’ Raymond Blom. We hebben genoten van de inzet en het enthousiasme van onze leerlingen. Onze debatkanjers uit havo 4 hebben gedebatteerd bij het leven en gingen aan het eind van de avond met twee prijzen naar huis.

Carama Ibrahim won de prijs voor de beste quote. In haar debat met als standpunt ‘Scholen moeten vaker lesgevende robots inzetten’, maakte zij een prachtige vergelijking tussen de liefde en passie van docenten tegenover de kille deskundigheid van robots. Florian Jongejeugd won de prijs voor de beste debater van de avond. De jury vond hem in zijn debat alle technieken van de debatkunst toepassen en complimenteerde hem hier uitvoerig mee.

Wij zijn trots op de inzet van onze leerlingen en feliciteren hen met de behaalde prijzen.

Eerlijk is eerlijk: het KKC werd verkozen tot beste school en pakte ook de prijs voor het beste team.

Wat ons betreft was de avond een groot succes, wij kijken uit naar een volgende editie!