Dom Juan

Donderdag 22 juni a.s. houden de leerlingen van havo-4 hun eindpresentatie voor het vak CKV-1.
De leerlingen sluiten het jaar af met de voorstelling Dom Juan, een Nederlandse bewerking van het gelijknamige stuk van Molière.

De Schouwburg van Amstelveen heeft ons de mogelijkheid gegeven dit toneelstuk in hun grote zaal uit te voeren.
De voorstelling zal om 20.00 uur beginnen.
Een kaartje voor dit toneelstuk kost € 5,--.

Deze toneelproductie dient voor de leerlingen van havo-4 als praktische eindopdracht voor het vak ckv-1. Elke leerling vervult hierin een aparte rol of taak: van decorbouw tot regie en van belichting tot acteur. Elke klas neemt een eigen acte voor zijn rekening (h4a acte VI, h4b acte V, h4c acte I, h4d acte III en h4e acte II). De verschillende personages zullen daardoor dan ook door verschillende acteurs worden vertokt.
Het geheel belooft een bont spektakel te worden.

Iedereen is van harte uitgenodigd deze unieke ervaring voor de leerlingen compleet maken door te zorgen voor een volle zaal.
Kaartjes worden in de pauzes bij de ingang van de school verkocht of zijn bij mij te bestellen.

Ruben Alexander,
Kunstcoördinator havo